Сьогодні, 29 травня 2019 року, під керівництвом  голови райдержадміністрації Олександра Середи, за участі керівників відділів, секторів апарату райдержадміністрації, її структурних  підрозділів, керівників територіальних органів міністерств та  інших центральних органів виконавчої влади, сільських голів, представників об’єднаних територіальних громад, громадськості відбулося засідання колегії райдержадміністрації.

На початку засідання колегії очільник району інформував присутніх про те, що відповідно до результатів виборів Президента України та кадрових змін по вертикалі, які відбуваються нині, згідно з чинним законодавством він і надалі продовжує  виконувати свої повноваження як голова райдержадміністрації  до прийняття відповідних рішень.

Олександр Середа закцентував увагу присутніх на тому, що відповідно до моніторингу та оцінки результативності у рейтингу, оприлюдненому Мінрегіонбудом –  Рівненщина  два роки поспіль  утримує лідерство у розвитку регіонів.

«Невід’ємною складовою успіху командної роботи Рівненщини в цілому є  і стабільні динамічні показники соціально-економічного розвитку Костопільщини, про що свідчить моніторинг підведених підсумків за 2018 рік – І місце серед районів області,» – зазначив очільник району.

Голова Костопільської РДА Олександр Середа також довів до відома присутніх інформацію про пріоритетні об’єкти будівництва інфраструктури Костопільщини. А саме – реконструкція стадіону «Колос», будівництво фізкультурно-оздоровчого басейну на базі Костопільської ДЮСШ, капітальний ремонт головного корпусу Костопільської районної центральної лікарні.

Із переходом до порядку денного також розглянуто наступні питання:

– про реалізацію реформи «Нова українська школа» у закладах освіти Костопільського району;

– про забезпечення містобудівною документацією населених пунктів та територій району;

– про виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади виконавчим комітетом Золотолинської сільської ради.

Варто зазначити, що сьогодні у ході засідання Подяками відзначено 20 трудових колективів підприємств, установ, організацій, депутатський корпус районної ради, окремі навчальні заклади, які активно долучились до XIV Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» під гаслом «Дитяче серденько, живи!».

Також кубками, грамотами та дипломами відзначено збірну команду державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування Костопільського району за зайняте перше місце з волейболу та друге з – баскетболу.

Підводячи підсумки засідання колегії, голова райдержадміністрації Олександр Середа надав вичерпні відповіді на поставлені питання та подякував керівникам за злагоджену і професійну роботу.

За результатами колегії прийнято відповідні розпорядження, дано окремі доручення.

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>