15 вересня о 14:30 год. у режимі онлайн за допомогою сервісу Zoom відбудеться форум авторів проєктних ідей Всеукраїнського громадського бюджету у Рівненській області на 2020 рік.

Ініціативу впроваджують аби ознайомити його учасників із механізмом та строками проведення Всеукраїнського громадського бюджету у Рівненській області. Майбутні ініціатори проєктів дізнаються як правильно готувати та подавати для відбору проєкти ВГБ.

Також експерти та партнери ВГБ у Рівненській області буде надано методичну, організаційну та інформаційну підтримку.

Досвідом поділяться керівники проєкту «Пілотне впровадження ВГБ в областях України», проєкту Ради Європи «Сприяння участі громадян у демократичних процесах прийняття рішень», представники інститутів громадянського суспільства, члени регіональної комісії ДФРР, експерти.

Ознайомитися із програмою онлайн-форуму та отримати посилання для реєстрації на онлайн-платформі ZOOM можна тут.

Нагадуємо, що ініціатива Всеукраїнський громадський бюджет впроваджується командою Експертного Офісу ВГБ, що об’єднує громадські організації SocialBoost та Форум розвитку громадянського суспільства, в рамках проєкту Програми розвитку ООН в Україні «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні», який фінансується Міністерством закордонних справ Данії. Цьогоріч на конкурс в рамках Державного фонду регіонального розвитку передбачили 2,6 мільйонів. Всеукраїнський громадський бюджет вперше дозволить громадянам Рівненщини визначити, на які проєкти спрямовувати державні кошти.

Прийом проєктів для участі в конкурсі триває з 9 вересня по 3 жовтня 2020 року на онлайн-платформі, що доступна за посиланням https://vgbrv.pb.org.ua.

Детальніше з можливими сферами реалізації проєктів можна ознайомитися у Стратегії розвитку Рівненської області на період до 2020 року: https://vgbrv.pb.org.ua/pages/strategiya2020

Консультації можна отримати: Понеділок – Четвер з 08.00 до 17.15 год., П’ятниця – до 16.00 год.

Контакти: (0362) 695-216, 695-306; e-mail: rivne_invest@ukr.net.

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>