Для їх будівництва наша область отримала 5,5 мільйонів гривень з державного бюджету.

Кошти спрямують на будівництво нових мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту або реконструкцію чи модернізацію існуючих спортивних майданчиків у мультифункціональні.

Це державна програма Міністерства молоді і спорту України.

Аби отримати кошти, громади повинні були виконати низку вимог, що затверджені офіційним урядовим документом. Зокрема, споруда повинна мати незадовільний стан та належати до комунальної власності громади. А головне – бути доступною для занять ігровими видами спорту для різних груп населення.

Окрім того, громадам необхідно відвести земельні ділянки під забудову та забезпечити співфінансування в обсязі не менше половини вартості об’єкту з місцевих бюджетів.

Ще однією обов’язковою умовою є наявність необхідних документів – проекту та кошторису вартості об’єкту будівництва чи реконструкції.

Як відзначають в управлінні молоді і спорту Рівненської ОДА, пропозиції з районів, міст та ОТГ надійшли. 

Зокрема, Костопільська районна державна адміністрація підготувала пропозицію щодо проекту “Реконструкція спортивного майданчика зі штучним покриттям з улаштуванням міні-футбольного поля на території Костопільської ДЮСШ в м. Костопіль, пр. Артилерійський, 7 Костопільського району Рівненської області”. Необхідні документи надані для розгляду обласною комісією з розподілу субвенціїї з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту.

Олександр Корнійчук, заступник голови Рівненської ОДА, голова цієї комісії відмічає, що такі спортивні споруди потрібні в області: «Збудовані мультифункціональні майданчики дадуть змогу залучити до занять спортом якомога більше жителів наших громад. Такі споруди призначені для занять з не менше ніж чотирьох ігрових видів спорту. Вони мають спеціальне покриття, розмітку для різних ігрових видів спорту та необхідне обладнання. Важливо, що майданчики будуть доступними до занять для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп».

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>