Сьогодні, 30 січня 2019 року, в великій залі засідань райдержадміністрації керівник апарату райдержадміністрації Людмила Новак провела нараду за участі заступника голови райдержадміністрації Оксани Кіптель, керівників структурних підрозділів Костопільської районної державної адміністрації, окремих керівників установ та організацій району, на якій обговорили питання про стан виконавської дисципліни та організації виконання завдань, визначених законодавчими актами органів влади вищого рівня та власних за ІI півріччя 2018 року відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 15 вересня 2010 року № 844 «Про затвердження Порядку перевірки стану виконавської дисципліни».viber image4

На початку наради керівник апарату наголосила на забезпеченні належного рівня виконавської дисципліни, своєчасного і якісного виконання завдань, визначених документами органів виконавчої влади вищого рівня, розпорядженнями голови райдержадміністрації.
Довідково: на контролі в райдержадмістрації перебувало 697 документів облдержадмістрації, в т.ч. 101 розпорядження, 37 доручень голови облдержадміністрації, 78 доручень заступників голови облдержадміністрації, 18 планів заходів, 22 протоколи та рішень комісій, 421 лист.

Керівник апарату райдержадміністрації Людмила Новак закцентувала увагу на порушенні термінів реагування на документи вищого рівня та неякісне їх виконання .

 Начальник Костопільського районного управління  ГУ Держпродспоживслужби в Рівненській області , Віктор Вєтров у своєму виступі закцентував увагу представників органів місцевого самоврядування на необхідності заключення договорів між сільськими радами та Костопільським ветсанзаводом.viber image6

Оксана Кіптель, заступник голови райдержадміністрації, звернула увагу присутніх на своєчасному і якісному інформуванні райдержадміністрації про виконня документів, які перебувають на контролі.

Підводячи підсумки наради, керівник апарату райдержадміністрації  Людмила Новак  відмітила, що вирішення завдань щодо реалізації державної політики в повній мірі залежить від стану виконавської дисципліни, рівня організації роботи, відповідальності та ініціативності кадрів, належного контролю та прийняття власних рішень.

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>