viber image10

21 листопада в Костопільському районному будинку культури за сприяння Костопільської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості відбувся 3-й етап обласного інноваційного проекту під назвою «Знай і люби свій край», у якому взяли участь чотири учнівські команди: Костопільського, Корецького, Березнівського та Сарненського районів. Серед запрошених — заступник голови Костопільської райдержадміністрації Оксана Кіптель.

Захід відкрив голова журі, заступник директора Рівненського обласного центру зайнятості Андрій Грещук, який привітав присутніх з відкриттям проекту, побажав командам успіху та перемоги. Він також зауважив, що вибір професії – це відповідальний крок в житті кожної молодої людини, і від його правильності залежить, чи стане людина професіоналом, чи буде вона отримувати задоволення від роботи, чи вдасться їй себе реалізувати.профі_1

Команди виступили з презентацією тематики «Кращий туристичний маршрут», де показали туристичну привабливість свого краю, його унікальних природних та культурно-історичних пам’яток. В категорії «Кращий гід-екскурсовод» капітани команд влаштували віртуальну екскурсію своїми маршрутами, використовуючи результати пошуково-дослідницької роботи команди.

viber image2viber image4

viber image11Захід відбувся весело та цікаво. Гостей та учасників вітали своїми виступами вихованці Костопільську будинку школярів та юнацтва. Журі відзначило гарну підготовку та виступи всіх команд без виключення. А переможцем конкурсу стала команда Березнівського району «Барви Случа».

До учасників дійства з привітанням звернулась заступник голови Костопільської райдержадміністрації Оксана Кіптель. Вона відзначила високий рівень підготовки учасників, їх широку обізнаність із історичними та культурними пам’ятками рідного краю, побажала їм невичерпної життєвої енергії успіхів у подальшому.

У холі районного будинку культури учасники та гості заходу мали змогу ознайомитись та оцінити виставки команд, на яких вони рекламували свої туристичні маршрути.

viber image3

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>