08 лютого під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Олександра Коваля відбулася нарада щодо підготовки місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій до пропуску льодоходу, повені та паводків у 2019 році, в якій взяли участь провідний інспектор відділу техногенної безпеки Головного управління ДСНС України у Рівненській області Мирослав Кравчук, представники Костопільської РДА, органів місцевого самоврядування, державних служб, установ та підприємств.

P1020805

У ході підготовки до наради здійснено перевірку планів реагувань, об’єктів та систем життєзабезпечення, гідроспоруд району до безаварійного пропуску льодоходу, повені та дощових паводків у весняний період.

Результати проведеної роботи засвідчили, що цивільні служби району підготовлені до можливих весняних паводків та льодоходу.

 

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>