Починаючи з 2003 року, у третю суботу травня Україна офіційно відзначає День Європи. Це день, коли всі європейці вшановують загальні цінності: волю слова, демократію, незалежність, рівність. Започаткування цієї традиції стало важливим кроком до зміцнення самоідентифікації України як європейської держави.
Напередодні Дня Європи у Костопільському будинку школярів та юнацтва відбувся мегакрутий захід під назвою «EUROПростір», що дав можливість гуртківцям, батькам, педагогам закладу у цікавому форматі та дружній атмосфері долучитися до європейських цінностей, дізнатися більше про ЄС, побачити й відчути мультикультурне різноманіття дружньої Європи.
Традиційно захід починався з привітання організаторів події – вихованців євроклубу «Глобус» (Остапюк Софії, Басюк Вікторії, Харчук Юлії, Мориконь Софії, Андрійчук Анни, Діжурко Маргарити, Вероніки Бєляєвої, Рудого Іллі) разом з керівником Іриною Марач, які зазначили: «Дорогі друзі, дуже приємно сьогодні бачити ваші щасливі юні обличчя та погляди, сповнені надій на краще майбутнє.».
А далі безліч цікавинок…
«EUROПростір» налічував декілька тематичних локацій: «Європа в серцях костопільчан», «EuroKids», «Дерево цінностей», «Творчі майстер-класи», «Молоді європейці», «Прапори країн ЄС», «Team Building Games».
Різнобарвні дитячі твори «Європа в серцях костопільчан» прикрасили фойє БШЮ. Тут діти відобразили власне бачення Європи в малюнках.
Упродовж заходу діяли тематичні майстер-класи, а саме: «Браслети дружби», «Європейська коса», «Україна і Європа: палітра фантазій», «Брелочки прапорів країн ЄС», які любязно і професійно провели педагоги заладу, а саме: Наталія Рябкова, Жанна Савич, Руслана Галушко, Віта Бабак, Оксана Лис, Наталія Звіздецька.
Майстер-клас «Солодкий настрій», під керівництвом випускниці євроклубу «Глобус» Юлії Харчук разом з вихованкою євроклубу Анною Андрійчук, подарували дітям незабутні емоції, адже вони виготовили яскраві солодкі букети своїми руками.
Пропагуючи європейські цінності, зокрема, здоровий спосіб життя, локація «Team Building Games» зібрала не тільки дітей, а і батьків. Приємно було спостерігати, як вміло, спритно і щиро по-дружньому з різними рухливими іграми та змаганнями справлялися учасники на даній локації. Найбільше усім сподобалась гра «BIGтапочки».
На локації «Дерево цінностей» присутні мали змогу на символічному листочку написати, що для них є найбільшою цінністю у житті. Для дітей – це звісно мама і тато, для батьків – діти.
Велике захоплення у присутніх викликала фотосушка «Молоді європейці», яка повністю відобразила активну діяльність вихованців євроклубу «Глобус».
Протягом свята музичний настрій створювали Вікторія Ромашко та Анастасія Таргоній, солістки вокального ансамблю «Кольорові сни», керівник Ірина Салівончик.
Незабутнім моментом було вручення свідоцтва про позашкільну освіту випускниці євороклубу Софії Мориконь, яка протягом 9 років була активною, відповідальною, креативною вихованкою у клубі.
Родзинокою свята було вручення символічних паспортів до ЄС в першу чергу вихованцям євроклубу «Глобус», а також наймолодшим учасникам заходу. Діти були у захваті, адже це був перший «офіційний» документ у їхньому житті.
Всі присутні отримали сюрпризи та цінні подарунки від Представництва ЄС в Україні.
Завершився захід піснею «Європа – Україна!», святковим зоряним дощем, а також незабутнім фото на згадку.

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>