У комунальному некомерційному підприємстві ”Центр первинної медичної допомоги” активно впроваджено підписання декларацій між лікарем і пацієнтом.

Заклад підключено до системи «Електронне здоров’я» через електронну медичну систему Helsi. Процес вибору лікаря регламентує наказ МОЗ України № 503 від 19.03.2018 «Про порядок вибору лікаря, який надає первинну медичну допомогу (ПМД)». Декларація підписується  для кожного члена сім’ї окремо і діє безстроково або до моменту укладання її з іншим лікарем. Для дитини декларація з педіатром діє до 18 років.

Декларація підписується з наступними лікарями надання первинної медичної допомоги: терапевтом, педіатром чи сімейним лікарем. Станом на  22.10.2018 вже підписано 23700 декларацій.

Центр первинної медичної допомоги отримав ліцензію на медичну практику та ліцензію на зберігання, перевезення,використання та знищення наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів.

У закладі медичне обслуговування населення на первинному рівні в робочі дні тижня відповідно до графіків роботи здійснюють 8 амбулаторій загальної практики – сімейної медицини та 25 фельдшерсько-акушерських пунктів. Скерування на дообстеження, консультації спеціалістів вторинного чи третинного рівнів здійснюється лікарем первинної медичної допомоги.

Також у закладі функціонує черговий кабінет по наданню невідкладної медичної  допомоги у вихідні та святкові дні  з 900 год. до 1500 год.

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>