02 жовтня 2018 року членами районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із  заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат спільно з інспектором Управління Держпраці у Рівненській області проведено інформаційно-роз’яснювальну кампанію для 20 суб’єктів підприємницької діяльності, що діють на території Костопільського району.

У ході обстеження проводилось роз’яснення підприємцям та найманим працівникам на правильність укладених трудових відносин, дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці.

За результатами проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи встановлено, що один роботодавець офіційно оформив нелегального працівника ще до того, як розпочалось інспекційне відвідування.

Основною метою заходу було проведення інформування та роз’яснення серед суб’єктів господарювання та їх працівників правил дотримання вимог чинного законодавства із виплати заробітної плати та легалізації найманої робочої сили.

Нагадаємо: у даний час у районі проводиться активна робота щодо реалізації повноважень  з контролю за додержанням законодавства про працю.

Наголошуємо, що у разі недотримання норм чинного законодавства про працю роботодавця може бути притягнено до адміністративної, кримінальної відповідальності та накладено фінансові санкції.

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>