28 лютого у Рівненській обласній державній адміністрації відбулося засідання колегії управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації, на якому розглянуто питання «Про підсумки роботи галузі фізичної культури та спорту області у 2017 році».

За результатами проведеної роботи наш район був відзначений в багатьох спортивних номінаціях, що є результатом спільної праці органів виконавчої влади, керівників спортивних установ, спортсменів, тренерів, громадських організацій фізкультурно-спортивної спрямованості та клубів району.

У ході роботи колегії нагороджено представників районів за спортивні досягнення.

Наш район за підсумками роботи фізкультурно-спортивних організацій зі спортивної майстерності за 2017 рік з олімпійських видів спорту зайняв ІІ місце, зі спортивної майстерності з неолімпійських видів спорту ІІ місце. За результатами обласного огляду-конкурсу ефективності організації та проведення фізкультурно-масової роботи і спортивної роботи за 2017 рік Костопільський район вийшов у лідери зайнявши    І місце.

Такі високі досягнення – результат професійного підходу всіх причетних до спортивних перемог.

Висловлюємо вдячність всім за особистий внесок у розвиток спорту Костопільщини, бажаємо міцного здоров’я, наснаги та нових спортивних звершень.

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>