До кінця року на Костопільщині має запрацювати одне з найбільших в Україні деревообробних підприємств «Українські лісопильні». Напередодні промисловий майданчик підприємства з робочим візитом відвідали головний консультант Головного департаменту регіональної політики Адміністрації Президента України Віктор Ткаченко та голова Костопільської районної державної адміністрації Олександр Середа,які оглянули виробничі лінії та ознайомилися з ходом пусконалагоджувальних робіт, що наразі тривають на підприємстві.

DSC03971

Як зазначив директор ТОВ «Українські лісопильні» Дмитро Боженюк, на підприємстві завершуються пусконалагоджувальні роботи останньої виробничої ланки – цеху сухого сортування, а також проводяться опоряджувальні роботи промислових територій та споруд. «Потужність лінії фінського виробництва «Heinola» – 300 тис. м³ готової продукції на рік. Об’єм залучених інвестицій – 25 мільйонів євро. Сьогодні потребу у якісних пиломатеріалах мають більшість виробників меблів, столярних виробів та будівельних матеріалів. Тому ми активно ведемо переговори з українськими та іноземними компаніями, які мають інтерес до нашої продукції. Сподіваємось, що запуск «Українських лісопилень» дасть ланцюгову реакцію для подальшого розвитку деревообробки в Україні», – зауважив керівник підприємства.

На заводі вже встановлено високотехнологічне сучасне обладнання, що забезпечуватиме безвідходне та екологічно безпечне виробництво. Наразі на підприємстві вже працевлаштовано 110 кваліфікованих спеціалістів, але, щоб вийти на планову потужність, потрібно – 150.

DSC03975

Голова Костопільської районної державної адміністрації Олександр Середа відмітив, що запуск підприємства сприятиме стабільному економічному розвитку регіону. «Для нас відкриття такого підприємства є стратегічно важливим, адже це нові робочі місця, наповнення місцевого та державного бюджетів, соціальні гарантії населення. Окрім того, продукція лісопилень – це продукція українського виробництва з високою доданою вартістю, що, звичайно, позитивно вплине на розвиток економіки як регіону, так і України в цілому», – наголосив керівник району.

Нагадаємо, що «Українські лісопильні» – це компанія, заснована іноземними інвесторами, яка планує виготовляти високоякісний обрізний пиломатеріал, що відповідатиме високим скандинавським стандартам якості продукції. Будівництву такого заводу на Рівненщині посприяло введення в Україні мораторію на експорт лісу-кругляку. Адже підприємство планує переробляти ті об’єми лісосировини, що донедавна йшли на експорт у необробленому вигляді. ТОВ «Українські лісопильні» – це один із найбільших інвестиційних проектів на Рівненщині за останні 8 років.

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>