Уряд відреагував на запити тих субсидіантів, які не встигли до 1 вересня подати в управління соціального захисту населення на отримання «живих» коштів за зекономлену субсидію. Всі ті, хто в минулий опалювальний період економив газ та електроенергію, яку використовують для опалення будинку, можуть до 1 листопада 2017 року скористатися можливістю отримати  премію за свою енергоефективність.

Строк подання заяви може бути продовжений до 1 листопада поточного року на підставі рішення районної комісії з питань призначення всіх видів допомог, якщо така заява не була подана в установлений строк з причин, визначених  комісією поважними.

 Монетизації за результатами попереднього опалювального сезону підлягає економія електроенергії в еквіваленті вартості 150 кВт та природного газу –  100 кубометрів за умови, що ці ресурси використовуються для опалення.  Максимальна сума коштів, які може отримати громадянин  – 135 гривень  за зекономлену електроенергію та близько 700 гривень за зекономлений обсяг газу.

Під монетизацію у Костопільському районі підпадає близько 5,7 тис. домогосподарств.

Станом на 1 вересня 2017 року до управління звернулося 4,4 тис. домогосподарств, що становить 77,2 відсотка від загальної кількості.

Громадяни, які зекономили ресурси, та не подали відповідну заяву до 1 вересня 2017 року, мають до 1 листопада поточного року звернутися в управління праці та соціального захисту населення із заявою та вказати реквізити банківського рахунку або поштового відділення, куди можна перерахувати кошти.

Звертаємо увагу на те, що при поданні заяви громадянам необхідно повідомити районну комісію з питань призначення всіх видів допомог про причини неподання відповідної заяви у визначений законодавством строк (до 1 вересня 2017 року).

Зразок заяви та списки отримувачів субсидій, яким необхідно подати заяви до управління, розміщено на веб-сайті «Костопільська влада», спільноті «УПСЗН Костопільської РДА» у Face Book та надано сільським радам району.

 Просимо не зволікати з поданням заяви на виплату грошової допомоги за енергоефективність.

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>