2018Lutsk

22 вересня 2018 року у місті Луцьку відбулась Міжнародна юнацька матчева зустріч між збірними України, Білорусі та Туреччини.

За Україну на матчевій зустрічі виступали найсильніші спортсмени, включаючи майбутніх учасників юнацьких Олімпійських ігор, які у жовтні відбудуться в Буенос-Айресі.

Успішно виступила на цих змаганнях вихованка КЗ «Костопільський обласний ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів фізичної культури і спорту» Рівненської обласної ради – Світлана Жульжик ( тренери Тетяна Фінчук та Анна Мурза). Більше 5 секунд у суперниць на дистанції 800 метрів виграла  Світлана  (2.09,28 хв). Це був останній старт перед юнацькими Олімпійськими іграми. Також брала участь у складі збірної команди України ще одна ліцеїстка – Яна Боровець, яка на дистанції 1500м фінішувала четвертою ( тренери Петро та Валерій Дітлашки).

Збірна України завершила матчеву зустріч перемогою. У наших атлетів 66 очок. Білорусь (61) і Туреччину (60) розділив лише один пункт.

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>