На сучасному етапі надзвичайно актуальною є проблема виховання в учнівської молоді патріотичних почуттів, активної громадянської позиції, сприяння усвідомленню ними свого обов’язку на основі національних і загальнолюдських цінностей. Розуміючи це, учнівсько-педагогічні колективи, батьківська громадськість систематично долучаються до проведення низки  благодійних заходів та волонтерської діяльності. Тому вони взяли активну участь у патріотичній акції «Мій вклад у справу миру», яка була ініційована Рівненською обласною державною адміністрацією в рамках співпраці з Луганщиною і проходила протягом вересня-жовтня 2017 року в закладах освіти району.

IMG_20171102_105334

У ході акції було сплетено 17 маскувальних сіток. Учнівсько-педагогічні колективи Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5, Великолюбаської, Звіздівської, Борщівської, Маломидської та Малолюбаської загальноосвітніх шкіл передали маскувальні сітки у відділ освіти Костопільської районної державної адміністрації, а 2 листопада 2017 року вони були доставлені у м.Рівне для  відправлення їх в зону проведення антитерористичної операції. 27 жовтня 2017 року учні і педагоги Костопільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія ім. Т.Г.Шевченка» під час проведення історичної години «Війні не буде забуття», що відбулася у читальному залі Костопільської районної бібліотеки для дітей і юнацтва, вручили військовослужбовцям частини А-0532, які вирушають на ротацію до зони проведення АТО, обереги та маскувальну сітку. У рамках акції представники Костопільської військової частини на чолі з командиром Юрієм Громиком відвідали Великомидську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів. Під час теплої зустрічі вихованці закладу освіти вручили гостям сплетену маскувальну сітку на потреби частини. Юні патріоти Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 та Пісківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів передали сітки волонтерам Костопільського центру «Воля», а учні Головинської і Золотолинської загальноосвітніх шкіл урочисто вручили виготовлені маскувальні сітки представникам військової частини А-2390.

P71026-113434

Робота з плетіння сіток і надалі продовжується у Костопільському навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія ім.Т.Г.Шевченка», міській школі №2, Мирненській та Малостидинській  загальноосвітніх школах. Вони у скорому часі теж будуть передані на потреби української армії.

Активна участь школярів у патріотичних заходах ще раз підтверджує, що у них сформована чітка громадянська позиція, вони готові докласти свої  зусилля для встановлення миру та спокою в нашій державі.

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>