Мова йде про будівельно – монтажні роботи з реконструкцій амбулаторій загальної практики – сімейної медицини №1 та №3 міста Костополя та фельдшерсько – акушерських пунктів у селах Головин, Яполоть та Великий Стидин Костопільського центру первинної медичної допомоги.

Нагадаємо: реконструкція вищезазначених амбулаторій здійснюється згідно з проектом Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» у Рівненській області.

У цьому році заплановано освоїти кошти об’ємом понад 5 млн. грн.

А вже сьогодні маємо такий об’єм виконаних робіт:

–  в амбулаторіях ЗПСМ №1 та №3 утеплено фасад та фундамент приміщень, повністю замінено старі дерев’яні вікна та частково – двері на нові металопластикові, в амбулаторії – ЗПСМ №1 частково замінена водо каналізаційна система;

– в амбулаторіях сіл Головин, Яполоть та Великий Стидин до цього переліку ще варто додати монтаж нової покрівлі, системи водопостачання та водовідведення,  облаштування відмостки навколо будівлі, розпочато заливку стяжки підлоги у внутрішніх приміщеннях.

 

 

 

Далі буде…

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>