Сьогодні, 28 травня 2020 року, до амбулаторії, що знаходиться у селі Злазне та обслуговує жителів Головинської ОТГ направлено новий медичний автомобіль. Почесну місію вручення ключів від автомобіля виконала головний лікар КНП «Костопільський центр ПМД» Олена Войцеховська.

Варто зазначити, що автомобіль придбано за рахунок субвенції державного бюджету по програмі «Сімейна медицина», загальна вартість майже 500 тис.грн. Критерії даного автомобіля повністю відповідають вимогам Міністерства охорони здоров’я України щодо транспортних засобів для сільської медицини.

«Це перший автомобіль за останніх п’ятнадцять років, який буде слугувати для реформованій медицині. Транспорт буде у користуванні дільничного лікаря, який працює у сільській місцевості. Машина сучасна, потужна, зручна, має підвищену прохідність. Лікар за будь-яких погодних умов і стану доріг зможе дістатися до пацієнта. Ми переконані: кожен мешканець населеного пункту (у даному випадку Головинської ОТГ) має отримати якісну медичну послугу й, що важливо, одержати її вчасно. Новий автомобіль стане порятунком для сільських жителів громади, які потребують постійної уваги лікарів», – зазначила Олена Войцеховська.

Забезпечення службовим автотранспортом – це один із основних кроків розвитку первинної медичної допомоги у сільській місцевості. Нове авто значно полегшить та покращить роботу сімейних лікарів. Оперативність та комфорт мають стати звичними речами для сільської медицини.

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>