30 травня 2019 року у комунальному закладі «Костопільський обласний ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів фізичної культури і спорту» Рівненської обласної ради відбулося свято останнього дзвоника.

Привітати випускників, учнів, вчителів та батьків завітав голова Костопільської районної державної адміністрації Олександр Середа та побажав учням незабутніх, веселих та цікавих канікул, а випускникам, для яких цей день був особливо хвилюючим, – зробити правильний вибір, обрати саме той вищий навчальний заклад і ту професію, яка буде до душі, допоможе реалізувати себе та стати успішним громадянином своєї держави.

У ході урочистостей 85 кращих із кращих учнів нагороджено грамотами.

Святкові заходи з нагоди закінчення навчального року продовжилися 31 травня у комунальному закладі «Костопільська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» Рівненської обласної ради.

Завітав на цю урочисту подію особливих дітей і голова Костопільської райдержадміністрації Олександр Середа, який привітав усіх присутніх із святом останнього дзвоника та наголосив на тому, що потреби та інтереси дітей завжди були і залишаються в пріоритеті влади району.

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>