Сьогодні, 17 травня 2019 року, у рамках відзначення Дня Європи в бібліотеці для дітей та юнацтва, з метою донесення до школярів інформації про національні надбання різних країн європейської цивілізації, проведено європейську мозаїку «Мандруємо Європою».

Під час святкового дійства діти ознайомилися з історією заснування та проведення свята, з символами Євросоюзу, традиціями європейців, а також прослухали гімн Євросоюзу. Взявши участь у різноманітних конкурсах, вікторинах, іграх, школярі дізналися цікаві факти про країни, які входять до Євросоюзу. За кожну правильну відповідь учасники отримували жовту зірочку, яку прикріплювали на синє полотно. Таким чином учні створили прапор Євросоюзу.

Захід відвідали заступник голови Костопільської райдержадміністрації Оксана Кіптель та начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації  Наталія Петренчук.

Європейська мозаїка пройшла інформативно, насичено та цікаво, діти переконались, що Європа – батьківщина багатьох народів, культур, мов, традицій.

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>