З об’єднанням Малолюбашанської громади одразу почалися суттєві зміни

Громада одразу взяла курс на те, щоб найближчим часом  їх чисельність була збільшена, а для цього потрібно створити комфортні та сприятливі умови, розповів голова громади Віктор Талащук під час прес-туру для журналістів, який організувало Рівненське РВ АМУ в рамках реалізації проекту ПУЛЬС.

Дошкілля. Тож громада взялася вдосконалювати та розвивати усю наявну мережу дошкільних, освітніх та позашкільних закладів.  Додаткову третю групу відкрили у селі Мирне, тепер дитсадок відвідують 75 дітей. 

На освоєння субвенції розвитку подали будівництво дошкільного закладу у Борщівці.  Це приміщення почали будувати ще у 2016 році, нині отримали дофінансування і роботи планують завершити вже цьогоріч. Тут тривають опоряджувальні роботи всередині приміщення. За новими вимогами облаштували і пандус, опалення буде також економним, підвели до садочку водопровідні мережі. Малюків тут вже очікують у новому 2019 році. 

У планах громади добудувати садочок у селі Берестовець, і тоді питання з місцями у дошкільних закладах буде закрите.  

Особлива гордість громади садочок «Вишиванка» у селі Мала Любаша.  Він зовсім невеличкий, тут всього дві групи на 50 малюків, але про дітей тут турбуються. Дітки тут мають власний повноцінний басейн, і вчаться у ньому плавати. Нещодавно навколо садочку оновили огорожу, до приміщення поклали новий асфальт, а на подвірї  встановили нові ігрові майданчики.

Освіта. У своїй власності Малолюбашанська ОТГ має 7 шкіл з них 2 ліцеї, 3 гімназії, 2 початкові школи, один із закладів має статус опорного закладу. Аби дітям було комфортно добиратися на навчання у громаді є  3 шкільні автобуси. Два з них у Мащанській школі – один з них придбали цього року на умовах співфінансування. Автобуси  роблять рейси до віддалених сіл у різні сторони. У Машанській школі навчається 268 дітей, 127 довозять з інших сіл. 

У школі є все необхідне для навчання, функціонують перші класи НУШ. Директор школи Оксана Сиротинська розповіла яких змін  ще потребує школа і над чим нині працюють. Це заміна покрівлі школи,  заміна проводки, та освітлення спортивної зали.

За матеріалами прес-служби Рівненської ОДА

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>