18 червня 2019 року у селі Городище на базі тренувального полігону ГУ ДСНС в Рівненській області стартували масштабні міжнародні навчання “RESCUE DAYS UKRAINE 2019” і триватимуть до 22 червня 2019 року.

Головна мета – навчити наших рятувальників новим методам ліквідації ДТП. Для цього до України вже привезли спеціальне обладнання. Це – різні гідравлічні прилади, які зможуть піднімати частини пошкоджених автомобілів, розрізати їх, аби звільнити потерпілого, тощо.

За програмою змагань, упродовж чотирьох днів рятувальники ДСНС матимуть можливість удосконалити рівень професійної підготовки з реагування на дорожньо-транспортні пригоди та навчитися працювати з новим аварійно-рятувальним обладнанням, відпрацьовувати різні сценарії ДТП на тринадцяти навчальних місцях.

З 19 по 22 червня 2019 року для відвідувачів заходу рятувальники приготували багато цікавих показових майстер-класів, а також на території полігону облаштовано різні зони для дозвілля та відпочинку  дорослих і дітей.

Так, сьогодні, 20 червня 2019 року, за ініціативи та підтримки Костопільської райдержадміністрації  та районного сектору ГУ ДСНС у Рівненській області маленькі костопільчани, а саме: діти учасників АТО, діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування вирушили на спеціальні навчання, де взяли участь у теоретичних заняттях із загальних принципів рятувальних робіт під час подолання наслідків дорожньо-транспортних пригод.

Усі діти отримали масу задоволення і приємних вражень, адже вперше брали участь у подібному заході.

 Для довідки:

Навчання “Rescue Days” почали проводити у Німеччині 8 років тому. Під час них рятувальники з усього світу опановують сучасні методи порятунку із використанням відповідного обладнання, вивчають конструкції найновіших автомобілів та загалом обмінюються досвідом з колегами з інших країн. В середньому, у навчаннях Weber Rescue Days щороку беруть участь професійні рятувальники, а також представники місцевих пожежних команд та добровільні дружини з 20-ти країн світу. Під час практичної частини розглядаються типові і досить складні сценарії ДТП за участю легкових авто, вантажівок тощо. Окремо вивчаються особливості конструкцій найновіших автомобілів, які учасники наочно розбирають за допомогою аварійно-рятувального обладнання.

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>