24 грудня 2017 року відбудуться вибори сільського голови та депутатів Малолюбашанської об’єднаної територіальної громади.  З метою підготовки актуальних та достовірних списків виборців просимо жителів Малолюбашанської, Мащанської та Мирненської  сільських рад уточнити свої персональні дані.

Особливо це стосується виборців:

– які не голосували на місцевих виборах 25 жовтня 2015 року;

– які під час останніх виборів у списках виборців виявили неточності в своїх персональних  даних, або взагалі були відсутні в них та не звернулись до відділу ведення Державного реєстру виборців особисто;

– кому після останніх виборів виповнилося 18 років і які голосуватимуть вперше;

– змінили прізвище чи місце проживання протягом останнього періоду;

– мають інформацію про помилкове включення до списків інших громадян, які вже не проживають за адресами, вказаними у списках виборців (змінили місце проживання, померли);

– виборців, колишніх військовослужбовців строкової служби;

– громадян, що  повернулися з місць позбавлення волі;

Запрошуємо до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Костопільської районної державної адміністрації для перевірки своїх персональних даних та усунення можливих неточностей  у списках виборців.

 Наша адреса: м.Костопіль, вул. Незалежності 7, (приміщення райдержадміністрації) перший поверх, кабінет №10,  телефон  2-22-29.

Останній день для звернень виборців Малолюбашанської об’єднаної громади — 18 грудня 2017 року.

При собі необхідно мати паспорт громадянина України, а у разі зміни прізвища – ще й документ, що підтверджує ці зміни. Прийом громадян здійснюється щоденно, крім вихідних, із 9.00 до 18.00, у п’ятницю з 9.00 до 17.00. Обідня перерва: 13.00-14.00.

Одночасно нагадуємо, що кожен бажаючий за наявності інтернету має можливість уточнити свої дані, навіть не виходячи з дому. З цією метою Службою розпорядника Державного реєстру виборців Центральної виборчої комісії на офіційному веб-сайті “Державний реєстр виборців” (www.drv.gov.ua) розроблений та функціонує програмний ресурс “Особистий кабінет виборця”. Процедура реєстрації на сайті доволі проста і не потребує багато часу.

В особистому кабінеті виборця Ви зможете перевірити інформацію про своє включення (невключення) до Державного реєстру виборців. Для цього у розділі “Перевірити дані у Реєстрі” необхідно заповнити всі поля у формі запиту достовірними даними про себе. Відповідь на запит буде надіслано на Вашу електронну пошту. Протягом доби можна відправити лише один запит. У разі отримання негативної відповіді — обов’язково зверніться  до відділу ведення Державного реєстру виборців.

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>