27 жовтня 2017 року відбулося засідання обласної школи  управлінської майстерності для лідерів та координаторів органів учнівського самоврядування, у якому взяли участь члени районної асоціації дітей-лідерів Костопільщини «Ровесник»: Анастасія Близнюк, учениця 11 класу Костопільської загальноосвітньої школи-комплексу І-ІІІ ступенів № 6, Кривчук Анастасія, учениця 11 класу Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5, Євгеюк Софія, учениця 8 класу  Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 та координатор роботи органів учнівського самоврядування Ольга Михальська, заступник  директора з навчально-виховного роботи Будинку школярів та юнацтва.

Програма  проведення засідання була насиченою та різноманітною. Учасники мали можливість зустрітися з першим заступником голови Рівненської обласної ради Олександром Корнійчуком, заступником голови обласної державної адміністрації Ігорем Тимошенком та начальником управління освіти і науки обласної державної адміністрації  Григорієм Таргонським.

У ході проведення зустрічі, яка проходила у формі вільного мікрофону, лідери цікавилися, як раціонально поєднувати роботу та дозвілля, яким потенціалом та здібностями повинна володіти успішна людина.

У свою чергу Олександр Корнійчук запросив шкільних лідерів на день самоврядування в адміністративні кабінети та сесійну залу обласної ради. Така пропозиція неабияк зацікавила старшокласників, адже на власні очі можна було побачити роботу обласних управлінців та депутатів. Наприкінці зустрічі головний освітянин області Григорій Таргонський наголосив на тому, що готовий і надалі співпрацювати з органами учнівського самоврядування та підтримувати будь-які молодіжні починання.

22730478_161899064396732_7300212330204615617_nПрограмою було передбачено проведення тренінгових занять для лідерів учнівського самоврядування з наступних тем: «Демократична школа», «Я і моя самоідентичність», а для координаторів – «Розвиток соціальної згуртованості суб’єктів освітнього середовища».

Обмін досвідом діяльності районних (міських) осередків щодо реалізації проектів, реалізованих у 2017 році, відбувся у ході проведення засідання обласної ради старшокласників Рівненщини «Імпульс».

Із гарними враженнями, спільним фото закінчилося засідання у Рівному. Юні лідери  костопільщини повернулися додому з позитивними емоціями та великим бажанням розвивати учнівське самоврядування у тісній співпраці з дорослими управлінцями.

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>