Чемпіонкою в метанні списа уже не вперше стала вихованка КЗ “Костопільський обласний ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів фізичної культури і спорту” Рівненської обласної ради Ольга Мосійчук. На Чемпіонаті України з легкої атлетики, який днями відбувся у Харкові, спортсменка виступила з переможним результатом 35м 88см.

 Інший вихованець ліцею Віталій Барук опинився за крок до п’єдесталу, поступившись у стрибках в довжину бронзовому призеру лише на 2см, видавши результат у 6м 16см.

 Крім того, п’яті місця на цих легкоатлетичних змаганнях посіли Тарас Товкач – у стрибках в довжину з результатом 6м 12см та Валерія Гуріна – у бігу на 100м з бар’єрами. Сьоме місце здобув у метанні списа Іван Лавор, на восьмій позиції у цій же дисципліні опинилася  Алла Тарар.

 Загалом на Чемпіонаті України з легкої атлетики серед спортсменів 2003-2004 років народження Рівненщину представляла збірна команда, до складу якої увійшли сім спортсменів Костопільського ліцею-інтернату спортивного профілю.

 

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>