27 листопада у Костопільській районній філії Рівненського обласного центру зайнятості відбувся круглий стіл з питань соціального захисту осіб з інвалідністю «Допоможемо разом».

У круглому столі взяли участь заступник голови Костопільської райдержадміністрації Оксана Кіптель, керівники та фахівці служби зайнятості, управління праці та соціального захисту населення, міжрайонної МСЕК, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, територіального центру соціального обслуговування одиноких громадян, управління Пенсійного фонду, фонду соціального страхування, бюро правової допомоги.

IMG_20181127_153325[1]

Під час зустрічі учасники обговорили питання працевлаштування осіб з інвалідністю, адаптації їх на новому робочому місці, професійної, медичної та соціальної реабілітації людей з інвалідністю.

У ході дискусії було окреслено ряд напрямків, за якими необхідно розвивати співпрацю між соціальними партнерами щодо посилення соціального захисту осіб з інвалідністю та їх безперешкодної інтеграції у суспільне життя.

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>