21-22 жовтня 2017 року в м. Суми відбувся чемпіонат України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. На цих змаганнях здійснювався відбір до збірної команди України, яка 10 грудня у м. Шаморин  (Словакія) візьме участь в чемпіонаті Європи з кросу. В змаганнях брали участь 443 спортсмени з 25 областей України, серед яких  учні та випускники Костопільського обласного ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів фізичної культури і спорту.

Вихованці  ліцею здобули наступні нагороди:

– переможцем Чемпіонату на дистанції  2 км став Юрій Ткачук з результатом 5хв.59сек.;

– бронзові нагороди здобули:

серед дівчат – Яна Боровець на дистанції 1 км з результатом 3хв. 9сек.  та

серед дорослих Дмитро Сірук (випускник ліцею) на дистанції 10 км з результатом  30 хв.06 сек.

У естафеті 4 х 1 км, команда у складі учениці ліцею Яни Боровець, випускника закладу Андрія Колодистого, Романа Бондаренка та Марії Ошурко стали першими.

У командному підсумку збірна команда Рівненської області посіла четверте загальнокомандне місце.