2017 рік для позашкільників району видався «врожайним» на талановитих дітей, перемоги та злети. Для вихованців і педагогічного колективу Центру технічної творчості та комп’ютерних технологій минувший рік особливо був багатим на перемоги.

s27088581

s26681664 s24216394 s66825089

Команди гуртківців та педагогів Центру технічної творчості та комп’ютерних технологій взяли участь у 26 обласних виховних заходах із науково-технічного напрямку, в 13 із яких стали переможцями та призерами. Перше командне місце вибороли в обласних змаганнях із мотокросу, виставці-конкурсі з початкового технічного моделювання, у заочному гуманітарному конкурсі «Космічні фантазії», виставці науково-технічної творчості «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!». Друге місце гуртківці посіли в обласних змаганнях із початкового технічного моделювання, конкурсі юних винахідників, історико-технічного стендового моделювання, змаганнях із інформаційних технологій, у виставці з оригамі «Паперовий світ». Третіми в області є за результатами конкурсу юних фотолюбителів «Ми – діти України!», обласного фестивалю повітряних зміїв «Поліське небо», змаганнях із картингу та радіоелектронного конструювання.

До участі в обласних масових заходах було залучено 259 вихованців, із них 189 стали переможцями та призерами.

Юні техніки Центру у 2017 році взяли участь у 7 Всеукраїнських конкурсах та виставках, у яких 11 вихованців стали переможцями заочних гуманітарних конкурсів Україського молодіжного аерокосмічного об’єднання «Сузір’я», «Мирний космос» та «Космічні фантазії» (м.Київ), виставок-конкурсів робіт учнів молодшого шкільного віку із початкового технічного моделювання (м.Київ), науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» (м. Київ), заочного фотоконкурсу «Моя Україно!» (м.Київ) та еколого-натуралістичного конкурсу «В об’єктиві натураліста».

Яскравою сторінкою Центру стала участь членів творчих об’єднань у Всеукраїнському турнірі юних винахідників та раціоналізаторів, що проходив у м. Києві. Разом із старшокласниками міст Харкова, Києва, Луцька,Черкас, Вінниці гідно боролися наші вихованці Безнюк Діана та Кокотайло Максим, учні 11 класів Костопільських загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів № 4 та № 3, а наймолодші учасники – Ярмольчук Марія, учениця 7 класу та Красовський Богдан, учень 5 класу, Костопільських загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів № 3 та № 5 здивували досвідчених науковців України своїм нестандартним підходом до вирішення поставлених завдань, ентузіазмом та наполегливістю.

Вершини успіху професійної майстерності досягла і педагог центру Людмила Ярмольчук, яка стала переможцем обласного та Всеукраїнського етапу конкурсу педагогічних працівників позашкільних установ «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка-2017».

Вагомим внеском у результативність роботи освітнього закладу є досягнення вихованців фотовідеостудії (керівник Людмила Пігаль), гуртків «Фотоаматори» (керівник Н.Прокопчук), початкового технічного моделювання (керівники А.Петренчук, Л.Павлюк), радіоелектронного конструювання (керівник Ю.Грицюк), юних винахідників (керівник Ю.Герасимчук), оригамі (керівник Н.Ренєва), картингу та мотокросу (керівники М.Нікончук, Ю.Козлішин, В.Ваховський та М.Магрело), «Прес-центру» (керівник Л.Ярмольчук).

Працівники та вихованці центру не тільки навчаються та відпочивають, але й творять добрі справи: допомогли у виготовленні маскувальної сітки, яку передали у зону антитерористичної операції на схід України, збору коштів та продуктів для воїнів-захисників. У рамках акції «Твори добро на Різдво» колектив долучився до збору коштів для новонародженої дитини із с. Мала Любаша, які передали батькам хворої дівчинки; провів благодійну лотерею, виручені кошти від якої, буде передано одному із вихованців центру, який належить до соціальної незахищеної категорії.

Керівниками гуртків проводиться постійна планова робота щодо залучення дітей незахищених верств населення та соціальних груп до здобуття позашкільної освіти. 26 % дітей із загальної кількості вихованців – це діти, котрі потребують постійної уваги, допомоги, розуміння.

Велика робота проводиться керівниками гуртків, а особливо спортивно-технічного напряму, із профілактики та попередження правопорушень і девіантної поведінки вихованців шляхом залучення їх до технічних видів спорту – як картингу та мотокросу.

2017 рік подарував колективу Центру радість щоденного дружнього спілкування, напруженої і творчої праці, збагатив професійним і життєвим досвідом. За підсумками результативності закладів позашкільної освіти в обласних масових заходах із науково-технічної творчості за 2017 рік Центр технічної творчості та комп’ютерних технологій виборов ІІ місце, набравши 52 бали. І лише різниця в один бал відділяє нас від першого місця, що свідчить про високий рейтинг і злагоджену роботу всіх ланок закладу, професіоналізм педагогів та бойовий дух вихованців усіх творчих об’єднань

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>