23 жовтня 2018 року в приміщенні департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та енергоефективності облдержадміністрації відбулося засідання Дирекції обласного конкурсу проектів з енергоефективності щодо попереднього розгляду проектів, поданих на конкурс (ІІІ етап).

jhmzwxiay307y8oi5l7ic3rvz

Конкурс проводиться з метою виконання пункту 2 «Реалізація проектів з енергоефективності на засадах конкурсного відбору на період 2018-2025 років, що спрямовані на підвищення ефективності і зменшення обсягів використання ПЕР бюджетними установами і закладами області,що утримуються з місцевих бюджетів» розділу ІV Комплексної програми енергоефективності Рівненської області на 2018-2025 роки, схваленою розпорядженням голови облдержадміністрації від 13.02.2018 №866 (зі змінами).

На розгляд для участі в конкурсі було подано проект відділу освіти Костопільської райдержадміністрації «Капітальний ремонт теплового вузла з встановленням регулювання споживання теплової енергії Будинку школярів та юнацтва Костопільської районної ради Рівненської області м.Костопіль вул.Незалежності 9» вартістю 89568грн., з районного бюджету виділено 35827,2 грн. 40%.

23 жовтня 2018 року успішно захищено проект з енергоефективності «Капітальний ремонт теплового вузла з встановленням регулювання споживання теплової енергії Будинку школярів та юнацтва Костопільської районної ради Рівненської області м. Костопіль вул.Незалежності, 9» перед Дирекцією обласного конкурсу проектів з енергоефективності .

 

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>