Щоденно сім – вісім громадян України гинуть внаслідок необережного поводження з  вогнем. Крім того, пожежі приносять значні матеріальні збитки. Знання правил пожежної безпеки і вміння передбачити та ліквідувати пожежу чи її наслідки можуть стати важливими для кожного.

IMG_0677

18 червня 2018 року із метою попередження виникнення пожеж та застереження мешканців Костополя щодо нехтування правилами пожежної безпеки в побуті  працівники ДПРЧ-19 ГУ ДСНС України у Рівненській області нагадали жителям основні правила пожежної безпеки. У ході профілактичної бесіди рятувальники мали змогу обговорити з мешканцями сіл ризики, які саме актуальні для літнього періоду, зокрема, поводження з електроприладами та заборону спалювання сухої трави та рослинності. Під час заходу рятувальники відвідали людей похилого віку, одиноких та багатодітні сім’ї та зауважили про проведення профілактичної роботи з своїми дітьми. Кожен житель, з яким було проведено роз’яснювальну роботу, отримав тематичну пам’ятку, а також пам’ятку про правила поведінки з електроприладами.

 

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>