Становлення ефективної та спроможної Костопільської ОТГ, надання високоякісних муніципальних послуг, сприяння розвитку інфраструктури, фінансова децентралізація, конституційне забезпечення децентралізації – про це сьогодні йшлося під час наради-семінару у Костопільській РДА.

Участь у заході взяли  Руслан Сивий, керівник Рівненського регіонального офісу Програми U-LEAD з Європою, Ірина Кондратюк, радниця з питань муніципальних фінансів та управління, Оксана Кіптель, заступник голови Костопільської РДА, Наталія Беляновська, радник голови Костопільської районної ради, сільські голови, які ввійдуть до складу Костопільської ОТГ, працівники окремих структурних підрозділів РДА.

«Переконаний, у Костопільській ОТГ є все необхідне для успіху: значний економічний потенціал, хороше розташування неподалік обласного центру та фахова команда», – зазначив  під час зустрічі Руслан Сивий.

Про принцип прозорості в муніципальних фінансах як однієї з вимог законодавства України та про програмні документи Європейського Союзу розповіла радниця з питань муніципальних фінансів та управління ULEAD Рівненський регіональний офіс Ірина Кондратюк.

Нагадаємо, план  дій Мінрегіону на 2020 рік – завершити реформу децентралізації.

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>