Упродовж раніше наданої інформації щодо проведення роз’яснювальної роботи у колективах із питань реалізації Перспективного плану  розвитку Костопільщини на 2019-2021 роки інформуємо про те, що нині у районі цей процес триває активно.

Представники райдержадміністрації на чолі з Олександром Середою, головою райдержадміністрації проводять зустрічі із працівниками органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій та громадськістю, де у ході конструктивного спілкування обговорюються перспективи розвитку, народжуються ініціативи. Варто зазначити, що інтерес людей зростає, адже представлений наочний матеріал є яскравим підтвердженням того, що ми на правильному шляху перетворень.

Нагадуємо, що триває кампанія, у ході якої кожен зможе отримати пакет матеріалів від Голови Ради регіонального розвитку Петра Порошенка, в якому містяться: буклети, в яких наочно зображено реалізовані ініціативи в регіоні за останні роки, основні напрямки розвитку області та найбільш вагомі проекти, які планується реалізувати у Рівненській області, зокрема, у Костопільському районі протягом найближчих років; карта-схема плану перспективного розвитку  Рівненської області на 2019 – 2021 роки; опитувальний лист, за допомогою якого можна повідомити свої побажання, проінформувати про проблему або висловити критику щодо проведених або запланованих робіт на телефон гарячої лінії.

Надаємо підтверджуючі фотозвіти.

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>