17 вересня у Львові пройшов чемпіонат України з легкої атлетики з бігу на 10 км серед дорослих, молоді та юніорів.  

У цих змаганнях брав участь наш земляк костопільчанин Дмитро Сірук та виборов 1 місце з результатом 30.27.

 Дмитро Сірук – випускник Костопільської дитячо-юнацької спортивної школи та КЗ «Костопільський обласний ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів фізичної культури і спорту», майстер спорту України, член національної збірної команди України, багаторазовий учасник чемпіонатів світу з кросу та напівмарафону, срібний призер чемпіонату Європи з кросу в командному заліку у м. Бєлград (Сербія) 2013р., фіналіст чемпіонату Європи серед молоді у місті Тампере (Фінляндія) 2013р., учасник чемпіонату світу з напівмарафону  у місті Копенгаген (Данія) 2014р., бронзовий призер Кубку Європи у бігу на 10 000м в командному заліку м. Мерсін (Туреччина) 2016р., учасник чемпіонату Європи з кросу у м. Чіа (Італія) 2016р.

Старт відбувався біля Оперного театру, та й саму трасу було прокладено по самому центру міста, – розповідає головний тренер збірної України з видів витривалості Сергій Романчук. – Мене часто запитують, чи потрібні такі змагання. Переконаний, що потрібні. Адже коли вони проходять в місцях з такими чудовими краєвидами, збирають стільки глядачів – це величезна популяризація легкої атлетики.

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>