13 грудня 2017 року  талановиті освітяни району, справжні майстри своєї справи, зібралися на підведення підсумків  конкурсу «Учитель року – 2018», який проводить відділ освіти Костопільської районної державної адміністрації, Костопільський районний методичний кабінет за сприяння галузевої ради профспілки працівників освіти. Це змагання з фахової майстерності, завдяки якому творчі та ініціативні педагоги демонструють освітянській спільноті не лише власні напрацювання, але й бачення стратегічних шляхів розвитку української освіти.

На  відбірковому етапі Конкурсу 23 педагоги з 21 навчального закладу представили на розсуд журі матеріали на офіційній платформі Конкурсу через створення профілю в освітній мережі для вчителів Мicrosoft, на якому помістили відеорезюме, висновок методичного об’єднання про педагогічну та методичну діяльність  та матеріали з досвіду роботи вчителя. У ході конкурсних випробувань педагоги демонстрували  професійні якості, давали грунтовні відповіді на запитання під час тестування з фахової майстерності; складали за обраною в результаті жеребкування навчальною темою конспект уроку у вигляді  таблиці структурних елементів знань, ментальної та дорожньої карти.

13 грудня проведено фінальний етап І (районного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018», у якому взяли участь 10 педагогів. У ході показових уроків учителі продемонстрували високий рівень фахової підготовки, володіння інформаційно-комунікаційними технологіями,  традиційними формами і методами навчання, так і сучасними підходами у компетентнісному полі Нової Української школи.

 Переможцями визнано Новак Людмилу Володимирівну, учителя української мови та літератури Малолюбаської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, Панчук  Вікторію Юріївну, учителя фізики Звіздівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Сидоровича Ігора Ігоровича, учителя фізичної культури Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5, Мельник Ольгу Миколаївну, учителя німецької мови Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4. Учасники фінальних конкурсних змагань отримали грамоти відділу освіти Костопільської районної державної адміністрації та грошові винагороди.

DSC_0862

В урочистому заході та нагородженні переможців конкурсу «Учитель року-2018» взяли участь представники влади, які постійно знаходяться в епіцентрі освітянського життя,  підтримують творчих та успішних учителів. Це голова Костопільської районної державної адміністрації Олександр Середа,  голова Костопільської районної ради Сергій Ткачук, заступник голови Костопільської районної державної адміністрації Оксана Кіптель,  керуюча справами міської ради Ніна Ткачук, начальник відділу освіти районної державної адміністрації Наталія Беляновська,  голова галузевої ради профспілок працівників освіти Лариса Головачик. Представники влади наголосили на тому, що освіта є пріоритетною галуззю в районі, на розвиток якої виділяються значні кошти та на великій відповідальності, що покладена  на  сучасного вчителя та школу за майбутнє української держави.

DSC_0810

DSC_0822

Вихованці Костопільського будинку школярів та юнацтва привітали учасників художніми номерами.

DSC_0786

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>