Сьомого серпня  розпочався конкурс на службу в поліцію на вакантні посади дільничних офіцерів поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області.

Електронні анкети кандидатів на службу та встановлений перелік документів приймаються з сьомого серпня до сімнадцятого серпня 2017 року.

Конкурс проводиться з дотриманням вимог розділу шість Закону України «Про Національну поліцію» та Типового порядку, затвердженого наказом МВС від 25.12.2015 № 1631.

Базові вимоги до кандидатів на службу в поліції:

– громадянство України;

– вік від 18 років;

– вільне володіння українською мовою;

– вища освіта;

– знання основ законодавства: Конституції України, Закону України “Про Національну поліцію”, Закону України “Про запобігання корупції”, Кодексу України про адміністративні правопорушення.

За додатковою інформацією щодо конкурсу слід звертатися до працівників сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських управління кадрового забезпечення ГУНП (679-789,                067-362-40-80, 050-425-60-12) або сектору кадрового забезпечення Костопільського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області за адресою: м. Костопіль, вул. Коперніка, 15 (0988880669).

Костопільський ВП ГУНП в Рівненській області

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>