15 травня, за участі голови Костопільської райдержадміністрації Олександра Середи, відбулося засідання колегії відділу освіти Костопільської районної державної адміністрації, на якому обуло обговорено концепцію Нової української школи – ідеології реформи середньої освіти, що починає діяти у 2018 році.

У своєму виступі Олександр Середа наголосив на безпрецедентній державній фінансовій підтримці забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа». У зверненні до керівників закладів освіти очільник району закликав залучати до проведення реформи усіх, хто готовий пропонувати сучасні ідеї, ефективні навчальні технології тощо.

Начальник відділу освіти Наталія Беляновська охарактеризувала розпочату реформу як таку, що дає нові можливості для розвитку і підвищення своєї конкурентоспроможності здобувачам освіти, освітянам та закладам освіти.

Члени колегії та присутні керівники навчальних закладів району обговорили шляхи забезпечення наступності дошкільної та початкової освіти в умовах Нової української школи, механізм впровадження нового Державного стандарту початкової освіти, нормативно-правове забезпечення діяльності закладів загальної середньої освіти в період реформування.

Колегією було прийняте рішення щодо шляхів реалізації концепції «Нова українська школа» у закладах освіти Костопільського району.

0-02-05-ffb55481991a044e70944424be663a6c0f3b4020bf079cb22aa199ffa13a1689_full

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>