У рамках реалізації  основної реформи Міністерства освіти і науки – Нова українська школа, – головною метою якої є створення школи, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й вміння застосовувати їх у житті, Костопільською районною державною адміністрацією спільно з Костопільською районною радою та відділом освіти райдержадміністрації прийнято рішення щодо скерування коштів із залишків державної освітньої субвенції за 2018 рік на придбання через електронну систему закупівель «ProZorro» навчально-комп’ютерних комплексів у сільські школи, оскільки наявна комп’ютерна техніка у цих навчальних закладах не дає можливості забезпечити кожну дитину індивідуальним робочим місцем.

На закупівлю комп’ютерів виділено кошти у сумі 1 400 тис. грн., за які придбано для 11 закладів загальної середньої освіти 87 сучасних комп’ютерів для кабінетів інформатики. Так, Золотолинська, Малостидинська, Великостидинська, Жалинська, Перетоцька, Ставецька загальноосвітні школи отримали навчальні комп’ютерні комплекси 1+6 для закладів загальної середньої освіти, ще 4 навчальні заклади: Великомидська, Гутянська, Маломидська, Яполотська загальноосвітні школи отримали навчальні комп’ютерні комплекси 1+8, які вже передані установам. Аналогічний комплекс придбані для Злазненської ЗОШ, який буде встановлено найближчим часом.

Водночас додамо, що спрямування коштів саме на інформатизацію викликане важливістю цього процесу в освітній галузі, оскільки застосування новітніх засобів і методів викладання та навчання дає змогу організувати ефективний навчальний процес.

Інформаційний простір вимагає знань та вмінь з предмета «Інформатика», зокрема якісне володіння комп’ютером, який активно увійшов в наше життя, стаючи необхідним і важливим атрибутом не тільки життєдіяльності дорослих, а й засобом навчання дітей. Із цією метою Міністерством освіти і науки запроваджено наскрізне вивчення предмета «Інформатика» у закладах загальної середньої освіти з 2 по 11 класи.

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>