Напередодні 20-річчя з дня заснування комунального підприємства «Костопількомуненергія» перший заступник голови Костопільської районної державної адміністрації Олександр Коваль від імені голови райдержадміністрації Олександра Середи привітав колектив з побажаннями подальших виробничих успіхів, економічного і фінансового благополуччя, миру, добробуту, здоров’я та нових здобутків та за високий рівень професійної майстерності, вагомий внесок у соціально-економічний розвиток району, забезпечення сталої роботи підприємства та з нагоди 20-річчя від дня заснування вручив Подяку.

Комунальне підприємство «Костопількомуненергія» розпочало свою діяльність у 1998 році з метою задоволення суспільних потреб в послугах централізованого опалення.

komunenergija

Підприємство проводить свою діяльність відповідно до ліцензій на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії. КП «Костопількомуненергія» має на балансі 17 котелень загальною потужністю 39,093 гкал\год. де встановлено 61 котел та модуль нагріву. Відпущена теплова енергія транспортується до споживачів тепловими мережами загальною довжиною 13832 м. в однотрубному варіанті. Приєднане теплове навантаження14,7 гкал\год, в тому яислі 10,9 –населення, 3,1 – бюджетні споживачі, інші споживачі-0,7 гкал\год . Загальна опалювальна площа 201 тис.м.кв в тому числі населення 152 , бюджетні споживачі 40, інші споживачі -9 тис.м.кв.

Безымянный

Середньомісячний обсяг виробництва продукції близько 5 млн. грн. Упродовж поточного року вироблено продукції на суму 26,5 млн. грн., що на 15,8 відсотка більше відповідного періоду минулого року. На підприємстві працює 80 осіб.

КП «Костопількомуненергія»  – лідер галузі житлово-комунального господарство у Рівненській області, а у 2018 році визнано «Лідер року 2018» серед державних комунальних підприємств України.

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>