Сьогодні, 07 листопада, головою райдержадміністрації Олександром Середою відповідно до затвердженого графіку проведення виїзних прийомів керівництвом районної державної адміністрації проводився виїзний прийом громадян з особистих питань у Звіздівській сільській раді. Метою заходу, перш за все, було спілкування з громадою, щоб безпосередньо від її представників почути про існуючі проблеми та знайти можливі шляхи їх вирішення. У ході спілкування до керівника районної державної адміністрації зверталися мешканці громади з різними питаннями, що стосуються життєдіяльності сіл. Основним питанням, яке порушувалося, було питання про отримання компенсації за придбання твердого побутового палива. Проблема була вирішена у ході зустрічі та надано роз’яснення щодо термінів та порядку отримання компенсації. Питання, які потребують додаткового вивчення, взято на контроль відповідними службами району.

IMG_2793

Голова райдержадміністрації обговорив можливі шляхи вирішення проблемних ситуацій та зауважив, що кожне звернення перебуватиме на його особистому контролі до остаточного вирішення. Всі питання будуть розглянуті відповідно до чинного законодавства із залученням відповідних фахівців.

IMG_2794

Після закінчення прийому громадян у приміщенні Звіздівської загальноосвітньої школи голова райдержадміністрації Олександр Середа разом із заступником голови райдержадміністрації Оксаною Кіптель та депутатом обласної ради Русланом Потапчуком зустрівся із представниками трудових колективів, місцевими підприємцями та жителями сіл Звіздівка, Ставок, Чудви, Корчин, що входять у Звіздівську сільську раду. Активну участь в обговоренні порушених жителями проблем  взяв сільський голова Юрій Бачук. Основним, що турбує мешканців Звіздівської сільської ради, стало питання про об’єднання територіальної громади. Відповідно до затвердженого плану Звіздівська сільська рада має стати частиною Деражненської об’єднаної територіальної громади, проте жителі висловили побажання у приєднанні до Злазненської сільської ради із центром у селі Злазне.

IMG_2791

Завершився візит представників районної влади здійсненням контролю за станом проведення ремонтних робіт з утеплення фасаду школи, які проводяться за рахунок коштів субвенції з державного бюджету, виділених на опорні школи.

IMG_2796

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>