14, 18 та 19 червня 2019 року під час засідань сесій Пісківської та Деражненської об’єднаних територіальних громад, Злазненської та Головинської сільських рад в урочистій обстановці вкотре відбулося вручення відзнак Президента України «За участь в антитерористичній операції» та грамот до них чотирнадцятьом учасникам бойових дій, які проживають на територіях відповідних громад. Представники Костопільської районної державної адміністрації, Костопільського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки спільно з сільськими головами та депутатами сільських рад побажали учасникам бойових дій та їхнім родинам міцного здоров’я, миру на всій території України, подякували за виявлений патріотизм та громадянську позицію. Водночас, всіх присутніх було ознайомлено з умовами проходження строкової та контрактної служби у Збройних Силах України, проінформовано про можливість оздоровлення учасників АТО та їхніх родин.

Вручення відзнак Президента України «За участь в антитерористичній операції» та грамот до них продовжується. Ще 31 відзнака чекає на свого героя.

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>