15 жовтня відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, за результатами якого із 19 жовтня починає діяти нове епідемічне зонування.

Відповідно до спільного рішенням державної та обласної комісій Костопільський район разом зі Здолбунівським та міста Дубно, Вараш, Острог потрапили до переліку територій із “червоним” рівнем епідеміологічної небезпеки. Така ситуація викликана значним зростанням захворювання на COVID-19 протягом останніх тижнів.

У цих містах та районах буде ЗАБОРОНЕНО:

навчання у закладах освіти, у тому числі школах, дитсадках та училищах, крім спецшкіл;

відвідування закладів культури та кінотеатрів;

робота барів, кафе, ресторанів і торгово-розважальних закладів.;

відвідування соціальних та реабілітаційних закладів, крім тих, що надають послуги екстрено, центрів бездомних тощо.

У той же час ДОЗВОЛЕНО роботу:
пасажирського транспорту, буде здійснюватися висадка та посадка пасажирів;

закладів торговельного та побутового обслуговування.

Нагадаємо, на засіданні Кабміну 13 жовтня було внесено зміни до Постанови, яка регламентує умови карантину на території України. Зокрема, було внесено додаткові зміни до критеріїв відповідності «червоному» рівню епідемічної небезпеки. За новими правилами, райони можуть потрапити на «червоний рівень» за показником інцидентності. Це показник щодо захворюваності на 100 тисяч населення за останні 14 днів. Він змінений і зараз встановлений на рівні 320 на 100 тисяч населення.

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>