Цьогоріч до Дня пам’яті і примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні  продовжена акція «Маки пам’яті», символом якої є стилізоване зображення червоного маку.
Нагадаємо, що дизайн українського червоного маку розроблено за ініціативи Українського інституту національної пам’яті та Національної телекомпанії України; автором символу є харківський дизайнер Сергій Мішакін. Графічне зображення є своєрідною алюзією: з одного боку воно уособлює квітку маку, з іншого – кривавий слід від кулі.
Мета  акції – поширення традиції використання стилізованого маку як символу пам’яті про тих, хто загинув в усіх війнах минулого.
Закликаємо усіх жителів краю, зокрема держслужбовців долучитися до пам’ятної акції, виготовивши власноруч стилізований мак, поширюючи його носіння у  пам’ять про загиблих у війнах.

«Ніколи знову» – це гасло заходів до Дня пам’яті і примирення та до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>