Вітаємо з Днем усиновлення всіх, хто причетний до цього свята, – усиновлювачів, прийомних батьків, опікунів і піклувальників, працівників служби у справах дітей та центру соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді.

День усиновлення в Україні ми відзначаємо у велике християнське свято Віри, Надії, Любові та їх матері Софії, що знаково символізує високу моральність, сімейну злагоду, любов і віру.

Кожна дитина потребує родинного тепла і  турботи, має право на виховання в сім’ї. Усиновити дитину — означає проявити милосердя. Усиновлення заслуговує на повагу та пошану оточуючих.

Висловлюємо велику вдячність всім небайдужим до дитячої долі. Хай разом із прекрасним моментом усиновлення у ваших сім’ях назавжди поселиться щастя, добробут та родинне благополуччя! Бажаємо Вам крокувати  життєвою дорогою із Вірою, Надією, Любов’ю та Мудрістю! Сил, натхнення, терпіння! Пам’ятайте, що посаджені зерна добра й любові в дитячих душах обов’язково проростуть пишним цвітом!

З повагою

голова   Костопільської районної державної адміністрації  Олександр Середа,

голова  Костопільської  районної ради Сергій Ткачук

 

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>