Із 2015 року в роботі Костопільської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості запроваджено індивідуальний супровід окремих категорій громадян, основною метою якого є здійснення соціального патронату для досягнення максимального терміну закріплення працевлаштованої особи на робочому місці, а також для забезпечення профілактики звільнення. Даний супровід передбачає організацію центром зайнятості адресних заходів, спрямованих на успішну адаптацію та закріпленню на робочому місці колишніх безробітних.

Індивідуальний супровід здійснюється фахівцем центру зайнятості, який обслуговує дану категорію безробітних. Варто зазначити, що даний супровід – це психологічна, соціальна та юридична підтримка колишніх безробітних, що полягає в з’ясуванні їх задоволеності роботою, успішною адаптацією, намірами щодо продовження або припинення трудової діяльності, бажанням кар’єрного зростання або інших питань.

Євко_1

Протягом січня-червня 2018 року Костопільською районною філією було працевлаштовано 17 осіб із числа учасників АТО. Одним із прикладів успішного працевлаштування є житель Великого Стидня. Після повернення з військової служби у зоні АТО тривалий час не міг визначитись, яку роботу хотів би мати. Було на думці повернутись назад на службу по контракту, траплялись і різні варіанти працевлаштування, але все не підходило. Свій вибір він зупинив на працевлаштуванні у ПП Булачка В.П. на посаді рамника. Ось уже більше 6 місяців чоловік успішно працює в сусідньому селі, відповідально ставлячись до поставлених завдань та обов’язків. Позитивно відгукується про свого працівника і підприємець, який також задоволений роботою колишнього учасника АТО.

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>