Із 23 квітня стартує Всеукраїнський тиждень імунізації. Цей захід відбуватиметься одночасно із Всесвітнім та Європейським тижнями імунізації. Головна мета даного заходу – інформувати населення про вакцинацію, як найбільш ефективний інструмент захисту від інфекційних хвороб та важливу умову збереження національної безпеки країни.

Імунізація є невід’ємним правом людини на здорове і повноцінне життя та найефективнішою зброєю у подоланні інфекційних хвороб, адже вони залишаються однією з основних причин інвалідності та смертності населення в усьому світі. За даними ВООЗ, близько 30% летальних випадків у дорослих зумовлені інфекційними хворобами та їхніми наслідками, у дітей цей показник становить понад 60%. Досвід розвинених країн вказує, що лише підвищення рівня охоплення вакцинацією населення призводить до зменшення захворюваності, інвалідизації та смертності у цілому.

Основним завданням імунопрофілактики є створення популяційного імунітету населення держави на рівні 95%. Високий рівень охоплення щепленнями можна досягти, з одного боку, при достатньому рівні забезпечення імунобіологічними препаратами та відповідального ставлення населення до свого здоров’я.

На даний момент Костопільський районний центр первинної медичної допомоги забезпечений вакцинами: АКДП (для щеплення від дифтерія, правець, кашлюк); АДП (дифтерія, правець); ОПВ (поліємієліт); КПК (кір, епідпаротид, краснуха); БЦЖ (туберкульоз); АДП-м (дифтерія, правець); ВГ (для профілактики гепатиту).

Просимо жителів району здійснити щеплення від дифтерії та правцю, а батьків відповідально поставитися до своїх обов’язків і провести своїм дітям щеплення, які їм необхідні  згідно календаря щеплень.

         Запрошуємо жителів району відвідати медичні заклади.

         Захистіть  себе та своїх дітей від інфекційних хвороб.

          Будьмо здоровими !!!

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>