08 травня 2019 року у Костопільській загальноосвітній школі № 3 І-ІІІ ступенів зібралося 372 учні 9-х класів закладів загальної середньої освіти міста з метою участі у військових навчально-тренувальних іграх «Патріот». А проходили вони у переддень,  коли український народ та світова спільнота відзначають День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Ігри «Патріот» вже п’ятий рік поспіль організовує відділ освіти Костопільської районної державної адміністрації та військова частина А-2390.

У відкритті ігор «Патріот» взяли участь голова Костопільської районної державної адміністрації Олександр Середа, заступник голови Оксана Кіптель, виконуюча обов’язки начальника відділу освіти Костопільської районної державної адміністрації Марія Оліферчук, завідувач районного методичного кабінету Оксана Регеза, заступник командира з виховної роботи військової частини А-2390 Роман Федчук, військовослужбовці, працівники Костопільського районного методичного кабінету, керівники та педагоги навчальних закладів.

Під час відкриття заходу було урочисто внесено державний прапор,  усі його учасники виконали гімн України (солістка Катерина Климець),   патріотичні пісні  «Україна за мир» та «Україна це ти» прозвучали у виконанні Насті Левчук та Карини Бондарчук. Із словами вітання до учасників ігор звернувся Олександр Середа, який подякував учнівській молоді за їх чітку громадянську позицію,  участь у заходах патріотичного спрямування та за активну волонтерську діяльність. Юнаків та дівчат привітали Марія Оліферчук та Роман Федчук. Вони зазначили, що впродовж проведення навчально-тренувальних ігор  усі його учасники зможуть набути певних знань, які необхідні у житті. Вони побажали, щоб усі жили  в мирі та спокої.

Першим етапом ігор стали презентації команд, під час яких учні продемонстрували  щирі почуття любові до Батьківщини, до її  історії та сьогодення, використовуючи у виступах прапори, емблеми. Особливо піднімали настрій патріотичні пісні та гасла про Україну. Надалі військовослужбовці провели навчальні заняття з надання домедичної допомоги в умовах бойових дій, одягання протигаза та загальновійськового захисного комплекта, розбирання та збирання автомата АК-74.

Підводячи підсумки ігор, Марія Оліферчук подякувала всім за активну участь у них, побажала натхнення і високих звершень на благо розквіту  української держави.

Нові навички, вміння, гарні враження учасники отримали під час  військових навчально-тенувальних ігор «Патріот», які ми сподіваємось, їм пригодяться у мирному житті на благо розквіту нашої держави.

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>