Саме такий основний месендж отримали представники трудових колективів підприємств Костопільщини від Ігоря Тимошенка, заступника голови Рівненської обласної державної адміністрації, у рамках його робочого візиту у район сьогодні, 11 квітня 2019 року.

Разом з Олександром Середою, головою Костопільської районної державної адміністрації, посадовець ознайомився з процесом виробництва на ТОВ «Свиспан Лімітед», ПрАТ «Костопільський завод скловиробів», ТОВ «Українські лісопильні»,  ПрАТ «Івано-Долинський спецкар‘єр».

«Костопільщина була і є лідером соціально-економічного розвитку на Рівненщині і про це переконливо  свідчать обсяги реалізованої промислової продукції по району за  2018 рік, які  зросли на 37,1 відс., або на  882,9 млн. грн. проти  2017 року і становлять 3,26 млрд. грн. Варто відмітити, що від господарської діяльності профільних промислових підприємств району за 2018 рік надійшло платежів до державного бюджету – 62,1 млн. грн., до місцевого бюджету – 52,4 млн. грн., що складає у загальнорайонному показнику надходжень до бюджетів відповідно 38,4 відс. та 26,6 відс. За цими показниками стоїть потужна, посильна робота усіх робітників підприємств. Дякую кожному з вас за відданість у щоденній праці, за високу громадянську позицію. Разом ми творимо нашу Україну, її майбутнє,» – зазначив Ігор Тимошенко під час конструктивного діалогу з представниками трудових колективів.

Олександр Середа, очільник Костопільського району, у ході зустрічі також зазначив, що обсяг реалізованої продукції у січні – лютому поточного року становить 565,6 млн. грн., що на 19,5 відс. більше рівня відповідного періоду 2018  року. 

«Костопільщина є системною і продуктивною в нарощуванні виробництв і тим самим засвідчує сталий та потужний розвиток регіону,» – закцентував голова РДА Олександр Середа.

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>