18 квітня в селі Деражне відбулися урочисті заходи з нагоди 50-тирічного ювілею державного пожежно-рятувального поста 19-ї державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Рівненській області. В урочистостях взяли участь перший заступник голови Костопільської райдержадміністрації Олександр Коваль, перший заступник Головного управління ДСНС України у Рівненській області, полковник служби цивільного захисту Юрій Корецький, начальник відділу персоналу ГУ ДСНС України у Рівненській області Анатолій Полюшкевич,  голова Деражненської ОТГ Олександр Пустовіт, начальник Костопільського РС ГУ ДСНС України у Рівненській області, полковник служби цивільного захисту Сергій Мостовий, начальник ДПРЧ-19 ГУ ДСНС України у Рівненській області, полковник служби цивільного захисту Петро Озарчук, особовий склад пожежно-рятувальної частини,  громадськість.

Розпочалися заходи із нагородження офіцерів та бійців пожежно-рятувального підрозділу почесними грамотами за сумлінне та бездоганне виконання службових обов’язків. Олександр Коваль від себе особисто та голови Костопільської райдержадміністрації Олександра Середи привітав особовий склад із ювілеєм, вручив кращим працівникам пожежно-рятувального поста грамоти Костопільської РДА та Костопільської районної ради.

IMG_9611

Колектив ДПРП 19-ї державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Рівненській області в день ювілею урочисто отримав 2 каски пожежних КП-10 «Пірена», 2 комплекти бойового одягу LIGA-S-2, 3 комплекти синьої форми, 3 пари берців, 3 комплекти синіх футболок,  мотокосу HITACHI, 2 рукава діаметром 51 мм від ТОВ «Siper» .

IMG_9896

Історична довідка: професійний шлях підрозділу розпочався у 1968 році, коли в с.Деражне була створена пожежна частина №27 на зміну міжколгоспної пожежної команди, що діяла після війни на базі польської стражи пожежної. 1 квітня 1968 року особовий склад пожежної частини приступив до виконання своїх обов’язків у кількості 9 чоловік.

У 1991 році чисельність підрозділу зросла до 15 працівників. Тоді було збудоване нове пожежне депо на вул. Шевченка, 51Б, де знаходиться і на сьогодні.

У лютому 2008 році відбулася переатестація особового складу – на базі ППЧ-27 утворений окремий пост державної пожежної охорони Костопільського РВ ГУ МНС України в Рівненській області.

       З 16 травня 2012 року з метою удосконалення організаційно-управлінської структури єдиної державної системи запобігання і реагування на НС окремий пост перейменовано у 2 державний пожежно-рятувальний пост Територіального управління МНС України у Рівненській області, а у квітні 2013 року — на державний пожежно-рятувальний пост 19 державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Рівненській області.

        Упродовж всієї історії діяльності пожежно-рятувальної частини вогнеборці  десятки разів доводили суспільству свою мужність, високий професіоналізм та постійну готовність до самопожертви заради приборкання стихії та порятунку життя людей.

 

 

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>