Із метою реалізації національної програми вивчення та популяризації іноземних мов під назвою Україна speaking у Костопільській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №4 цьогоріч вперше буде організовано пришкільний літній мовний табір GoCamp.

Його робота координується командою громадської організації GoGlobal за підтримки Президента України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства закордонних справ України, Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні, Британської Ради в Україні, компанії Microsoft та інших партнерів. Школа стала одним із п’яти загальноосвітніх навчальних закладів Костопільського району та однією із вісімнадцяти шкіл Рівненської області, що здобули перемогу у відбіркових турах для участі у GoCamp.

Здобути важливий досвід подолання мовного бар’єру, обміну культурними цінностями та толерантного ставлення до інших культур влітку 2017 року мають змогу 33 учні нашої школи. Вчитель англійської мови Оксана Дрюченко, яка є ініціатором участі школи у проекті, взяла участь у тренінгах для вчителів у місті Києві 5-6 квітня 2017 року. Під час цих занять, організованих командою GoCamp, педагоги навчились розробляти та реалізовувати програму роботи літнього мовного табору в рамках вибраного школою напрямку.

30 травня 2017 року до вихованців мовного табору «GoCamp» ЗОШ №4 приїхав довгоочікуваний гість – волонтер з Єгипту Kareem AbdelKhalek.

Відпочинок у таборі набув якісно нового змісту: знайомство, бесіди виключно англійською, обмін враженнями, робота в групах, екскурсії містом тощо. Перший тиждень плідної співпраці завершився неперевершеним дійством – CrossCultural Meeting, до участі в якому долучилися мовні табори міста: Костопільської гімназії, ЗОШ №3,4,5. Захід відбувся 2 червня 2017 року у найсучаснішому закладі нашого міста – Клубі ДБК, завдяки сприянню PR-менеджера компанії з іноземними інвестиціями «Свиспан Лімітед» Наталії Андрійчук, за що їй особлива вдячність. Розділити захват та позитивні дитячі емоції завітали начальник відділу освіти Костопільської районної державної адміністрації Наталія Беляновська, завідувач районного методичного кабінету Оксана Регеза, регіональний координатор GoCamp Олена Андрійчук, директор Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Світлана Кириша, заступник директора Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Ірина Рожчук.

Вихованці мовних таборів презентували національні традиції, представляли українську кухню, одяг, танцювали українські танці та грали в ігри, до участі у яких залучали навіть Каріма. Педагоги спонукали учасників до виконання мовних activities. Проте найцікавішою для дітей стала власне розповідь Каріма про його рідну країну – Єгипет, що супроводжувалася яскравою мультимедійною презентацією. Діти мали змогу дізнатися багато цікавих фактів про батьківщину волонтера, а також отримати відповіді на свої запитання, зробити селфі та просто поспілкуватися. Найближчим часом мовні табори міста знову зустрінуться разом. Їх чекатиме квест «У пошуках скарбів». 

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>