У ці дні в місті Рівному проходить Міжрегіональний інвестиційний форум із питань енергоефективності та енергозбереження. У рамках заходу працює ІІІ Міжнародна спеціалізована виставка «Сучасність. Енергозбереження. Технології. (СЕТ – 2017)».

На заході побували в.о. голови райдержадміністрації Олександр Коваль, начальник відділу ЖКГ райдержадміністрації Олександр Морозюк,  а також представники освітньої та медичної галузей,  Костопільської міської ради, голови ОСББ та ЖБК району.

Учасники виставки ознайомилися із новітніми системами обліку тепла, промисловим та побутовим обладнанням, енергоефективним «ноу-хау» у приватних оселях, виробництві та бізнесі, альтернативними видами палива, відновлюваною енергетикою. Всі бажаючі мали змогу долучитись і до інформативної частини форуму – семінарів, презентацій, майстер-класів на різні теми з енергоефективності.

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>