• 29 Лютий, 2020
  • 12:19
06 лютого Виїзний прийом громадян заступником голови РДА Оксаною КІПТЕЛЬ у Яполотській с. р. адмінприміщення Яполотської с/р, (вул.Молодіжна, 1)
11 лютого 9.00 – виїзний прийом громадян головою Костопільської РДА Олександром КОВАЛЕМ у Підлужненській с/р 

 

адмінприміщення Підлужненської с/р (вул. Жилки, буд. 8)
14 лютого 11.00 – зустріч учасників бойових дій на території інших держав з головою Костопільської РДА Олександром КОВАЛЕМ у малій залі адмінприміщення РДА та РР адмінприміщення РДА та РР, (вул.Незалежності,7)
15 лютого 12.00 – покладання квітів до пам’ятного знаку загиблих воїнів на території інших держав з нагоди Дня пам’яті воїнів інтернаціона-лістів за участі голови Костопільської РДА Олександра КОВАЛЯ.  

 

 

 

 

 

20 лютого 12.00 – заходи з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні, за участі голови Костопільської РДА Олександра КОВАЛЯ, військовослужбовців, духовенства, громадськості; 

13.00 – покладання квітів до пам’ятного хреста січовим стрільцям на території церкви Олександра Невського, за участі голови Костопільської РДА Олександра КОВАЛЯ, духовенства, громадськості;

13.30 – покладання квітів до пам’ятної дошки на території залізничного  вокзалу з нагоди 101річниці визволення станції Костопіль від більшовицьких загарбників 20-24 лютого 1919 року, за участі  голови Костопільської РДА Олександра КОВАЛЯ, духовенства, громадськості.

меморіал Герої не вмирають

 

 

 

 

 

 

вул.Грушевського, 68

 

 

 

 

 

 

вул.Бурова,29

21 лютого 09.30 – публічний звіт голови Костопільської РДА Олександра КОВАЛЯ перед громадськістю про діяльність райдержадміністрації у  2019 рік, велика зала (адмінприміщення РДА та РР, вул.Незалежності,7, за участі сільських голів, представників громадської ради при Костопільській РДА, громадськості.
25 лютого Виїзний прийом громадян головою Костопільської РДА Олександром КОВАЛЕМ у Маломидській с/р 

 

Маломидська с/р (Шевченка, буд. 34)