• 31 Липень, 2018
  • 11:58
Дата і час проведення заходу Назва заходу Місце проведення заходу
 04 липня Урочистості до  Дня Національної поліції України  за участі першого заступника голови Костопільської райдержадміністрації Олександра Коваля.
05 липня  Виїзний прийом громадян заступником голови Костопільської райдержадміністрації Оксаною Кіптель  у Злазненській сільській раді.
06 липня Урочистості до Дня кооперації за участі першого заступника голови Костопільської райдержадміністрації Олександра Коваля.
11 липня Виїзний прийом громадян І заступником голови Костопільської райдержадміністрації  Олександром Ковалем у Малостидинській сільській раді.
12 липня Урочистості до  Дня міста за участі першого заступника голови Костопільської райдержадміністрації Олександра Коваля.
Програма святкування 235 річниці міста Костопіль 12-го липня на День міста!

З 8:00 год. святкування Дня міста Костопіль розпочнеться з традиційних Богослужінь у храмах міста.

З 11.00 год. протягом дня на майдані ім. Т. Г. Шевченка відбудуться виступи місцевих колективів художньої самодіяльності, де можна поринути у світ української народної творчості.

Окрім того, запрошуємо:

– переглянути фотовиставки, дитячі малюнки та домашній зоопарк;

– стати учасником розважальної програми для дітей (о 12:00 год.), різноманітних атракціонів і конкурсів для дітей та дорослих (протягом дня);

– позмагатися у спортивно-розважальних змаганнях,    таких,     як стрит-бол   (о 16:00 год.), шахи (об 11:00 год.);

– піднятися у повітря на повітряній кулі під час акції   «З РУХом до висот»  ( 19:00 – 20:00 год. Реєстрація учасників з 10:00 – 18:00 год.)

По вул. Грушевського в центральній частині міста, на протязі дня можна цікаво провести час серед чисельних рядів виставок-продажів від народних умільців (декоративні вироби з дерева, металу та глини);

Вас очікує традиційний Костопільський святковий ярмарок, на який щороку на День міста поспішають підприємці й кухарі зі всієї України;

З 17:00 год. на головній сцені, що на площі Грушевського, буде звучати музика.

О 18.00 год. розпочнеться урочисте привітання – прекрасна можливість згадати і відзначити людей, які своїм життям та вчинками дбають про наше рідне місто і прославляють його;

До 23.30 год. зі сцені будуть звучати хіти Романа Скорпіона, костопільчан вітатимуть такі гурти як «Дуліби»«Swiateczna kapella» (гості з Польщі), «Mentions»дует «Співаки» а також співачка Лама!

Концерт лунатиме в супроводі якісного звуку, світла та ведучих – дуету «Співаки».

Завершиться свято о 23:30 год. святковим феєрверком, що під звуки музики осяє нічне небо міста, яке ми любимо і віримо в його щасливе майбутнє.

13 липня Нарада при заступнику голови Костопільської райдержадміністрації Оксані Кіптель.
 19 липня Виїзний прийом громадян заступником голови Костопільської райдержадміністрації  Оксаною Кіптель у Маломидській сільській раді
20 липня Нарада при І заступнику голови Костопільської райдержадміністрації Олександру Ковалю.